PILDIGALERII | Vaata, mida põnevat toimus messil Ehitus ja Sisustus. Eksootilised kalad, efektiivsed kütteseadmed, mugav ning ergonoomiline sisustusPILDIGALERII | Vaata, mida põnevat toimus messil Ehitus ja Sisustus. Eksootilised kalad, efektiivsed kütteseadmed, mugav ning ergonoomiline sisustus
Anni Õnneleid

Täna avati Tartu Näituste messikeskuses Eesti pikima traditsiooniga ehitusteemaline mess Ehitus ja Sisustus. Messil osaleb tänavu tänavu üle 150 ettevõtte.

Messil Ehitus ja Sisustus on esindatud ka kõik see, mis üldehituse ja kodusisustuse vahele mahub ehk saunatemaatika, kasvuhooned ja muu taoline. Messil näidatakse kohalike ettevõtete toodetud saunamajakesi ja kümblustünne, tänavu pannakse suurt rõhku ka veesilmadele – veega täidetakse nii basseinid kui mullivannid. Uudisena saab imetaleda 3D pärlmutter värvidega ja ergonoomilise disainga basseine. Polüpropüleen-basseinid on keged, 10 m bassein kaalub vaid 500 kg.
Omaette vaatamisväärsus on kindlasti aiatiik, kus ujuvad enam kui tuhat eurot maksvad kalad. Samas saab näha ka uut tiigipuhastustehnikat.
Näha saab uusi võimsaid soojuspumpasid ja kaminaid.
Uudse asjana saab näha TTÜ tehnikapoiste välja töötatud tarka termostaati, mis suhtleb energiabörsiga ja kütab siis, kui elektri hind on madal.
Messil on erilise tähelepanu all ergonoomika teema ning kuidas sisustada hübriidkontor.

Põnevaid uudiseid ja leide messilt saad lähemalt jälgida siit.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare