Revolutsioon nõudepesus – nõudekorvi saab tõsta mugavale töökõrguseleRevolutsioon nõudepesus – nõudekorvi saab tõsta mugavale töökõrgusele
Foto: Electrolux

Electrolux Group tõi turule uue ComfortLift tehnoloogiaga nõudepesumasina, mille alumise nõudekorvi saab tõsta laadimiseks ja tühjendamiseks mugavale töökõrgusele.

Electrolux Eesti integreeritava köögitehnika müügijuhi Kersti Saarma sõnul on ComfortLift nõudepesumasin tõesti unikaalne ja revolutsiooniline toode, millesarnast seni kodumasinate turul polnud.

Eesti turul kõige populaarsemate ehk põrandale installeeritavate nõudepesumasinate puhul, peetakse Saarma sõnul kõige ebamugavamaks ja tüütumaks just pidevat kummardamist, et masinat laadida või tühjendada. “ComfortLift tehnoloogia lahendab selle mure, võimaldades alumise nõudekorvi mugavalt umbes vöökõrgusele tõsta, et saaks töö ära teha loomulikus asendis,“ ütles Saarma.

Electrolux on juba aastaid olnud ligi poolte Michelini tärniga restoranide varustaja Euroopas ning Saarma sõnul on ettevõtte eesmärgiks rakendada seda kogemust, tuues profiköökides ennast tõestanud tehnoloogia ka kodukasutusse.

Uues nõudepesumasinas on lisaks tõstemehhanismile ka ComfortRails tehnoloogia, tänu millele liiguvad restid pehmelt ja sujuvalt. Samuti on seadmel eemaldatav söögiriistade rest ehk kolmas korv.
ComfortLift nõudepesumasin võitis tänavu ka Red Dot ja iF disainiauhinnad.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare